jangafzar
03 آذر 1401 - 17:16

امسال ۹۰ جلد سند مالکیت به اقشار محروم گنبدکاووس اهدا شد

فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس گفت: از ابتدای امسال تاکنون تعداد ۹۰ قطعه زمین سند دار شده و به مردم محروم گنبدکاووس اهدا شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از گنبدکاووس، رمضانعلی قاسمپور، در مراسم اهدای سند‌مالکیت مسکونی در روستای قلندر آباد شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: به مناسبت هفته بسیج ۲۰ قطعه زمین مسکونی روستای قلندرآباد شهرستان گنبدکاووس با همکاری بنیاد مسکن و ثبت اسناد و املاک شهرستان سند دار شده و امروز این اسناد تحویل اقشار و صاحبان محروم این روستا شد.

بسیجوی تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون نیز  سند مالکیت تعداد ۹۰ قطعه زمین صادر شده و به مردم محروم شهرستان اهدا شده است.

فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس با اشاره به افتتاح بیمارستان صحرایی در منطقه مرزی اینچه برون از توابع گنبدکاووس خاطرنشان کرد: امروز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی دهمین بیمارستان صحرایی در دبیرستان  شبانه روزی دخترانه شریفه اینچه برون در منطقه مرزی در راستای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی افتتاح شد.

وی ادامه داد: این بیمارستان از امروز تا چهارم آذرماه با ۱۱ پزشک متخصص و پنج پزشک عمومی خدمات درمانی در رشته های جراحی عمومی، قلب، چشم، ارتوپدی، زنان و زایمان، پوست، نورولوژی، جراحی مغز و اعصاب، دندانپزشکی، رادیولوژی، داخلی و غیره ارائه خواهد داد‌.

قاسمپور گفت: این بیمارستان در این مدت به جمعیت حدود ۳۰ هزار نفری بخش داشلی برون در ۲۹ روستای این بخش خدمات ارائه می دهد.

انتهای پیام/۸۳۰۲۱

منبع: فارس
شناسه خبر: 878121