jangafzar
27 دی 1401 - 17:14

انتقاد امام جمعه دهدشت از بی توجهی بانک‌ها/ بانکداری کنید نه بنگاه‌داری؛ مردم را ناراضی نکنید

امام جمعه دهدشت در جلسه امور بانکی گفت: آقایان مسئول بانک‌ها، بانک‌داری کنید بنگاه‌داری نکنید.

به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر ظهر امروز در جلسه کمیته امور بانکی صحبت‌های خود را با این حدیث آغاز کرد که بپرهیز از ظلم به کسی که یاوری جز خدا ندارد.

امام جمعه دهدشت اظهار کرد: مردم از بانک‌ها ناراحت و ناراضی هستند این در حالی است خیلی از جاها دست مسئولان بانک‌ها باز است پس مردم را درگیر قواعد نکنید.

وی افزود: این‌جا کهگیلویه است، خبری از تولید و شهرک‌های صنعتی نیست، مردم می‌خواهند با همین وام‌ها زندگی خود را بچرخانند، این قدر مردم را اذیت نکنید.

حجت‌الاسلام وحدانی‌فر از ضمانت‌‌های بانکی متعدد خلاف بخش‌نامه تا بی‌توجهی و برخورد بد کارمندان بانکی با ارباب‌رجوع‌ها را بخشی از نارضایتی مردم از بانک‌ها عنوان و تصریح کرد: مردم نوکر شما نیستند، مردم ارباب ما هستند، مسئول شدی رئیس بانک شدی که جواب مردم را بدهید.

امام جمعه دهدشت گفت: آقایان مسئول بانک‌ها، بانک‌داری کنید بنگاه‌‌داری نکنید.

وی افزود: اگر یک نفر پول‌دار برای وام مراجعه کند هر چه قدر اراده کند و به دلخواه خود عدد بنویسد وام به او پرداخت می‌کنید، یادتان باشد این کشور و دولت این وام‌ها را برای برای فقرا قرار داده است، به مردم کمک کنید.

حجت‌الاسلام وحدانی‌فر خاطرنشان کرد: این تبعیض‌ها آثار منفی در زندگی ما به جا خواهد گذاشت و آه مظلوم دامن ما را خواهد گرفت.

انتهای پیام/۸۲۰۳۵

منبع: فارس
شناسه خبر: 982986