jangafzar
02 بهمن 1401 - 16:16

ورود اعتبارات بخش آلایندگی پس از ۱۰ سال به بخشداری گچساران

بخشدارمرکزی گچساران گفت: امسان بعد از ده سال برای اولین بار اعتبارات قابل توجهی از بخش آلایندگی با تلاش نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس و فرماندار در دو مرحله وارد بخشداری این شهرستان شد.

به گزارش خبرگزازی فارس از گچساران علیزاده معاون سیاسی و امنیتی فرماندار گچساران در نشست هم اندیشی معتمدین و منتقدین روستاهای بخش مرکزی این شهرستان اظهار کرد: حضور شما در کنار مسئولان در تمامی حوزه ها بسیار موثر است.

 وی بیان کرد: شما معتمدین و منتقدین می توانید در حل برخی از مشکلات بسیار موثر باشید.

علی محمد آقایی بخشدار مرکزی گچساران در این نشست تصریح کرد: استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل حضور معتمدین و منتقدین در روستاها در تمامی حوزه ها به خصوص برخی مسائل و مشکلات بسیار مهم و تاثیر گذار است.

 وی عنوان کرد: امسان بعد از ده سال برای اولین بار اعتبارات قابل توجهی از بخش آلایندگی با تلاش نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس و فرماندار در دو مرحله وارد بخشداری گچساران شد‌

 بخشدار مرکزی گچساران خاطرنشان کرد: این اعتبار افزون بر ۱۴۰ میلیارد ریال بوده که برای اجرای ۲۲ پروژه در حوزه عشایری و اجرای برخی پروژه ها در ۶۵ روستا اختصاص داده شده است.

 آقایی بیان کرد: طبق آخرین سرشماری جمعیت گچساران ۱۲۳ هزار و ۷۰۱ نفر و جمعیت روستاهای آن نیز ۲۷ هزار و ۳۵۲ نفر ثبت شده است.

 وی افزود: ۱۸ پروژه در حوزه روستاهای گچساران در دهه فجر افتتاح و ۳۸ پروژه نیز با همکاری بنیاد مسکن در روستاهای گچسارات اجرا خواهد شد.

 بخشدار مرکزی گچساران اضافه کرد: پروژه ساخت پل و تعریض جاده باباکلان تا سه راه بن انجیر با همکاری شرکت نفت گچساران در حال پیگیری جهت اجرا می باشد.

 آقایی ادانه داد: گازرسانی به روستای بی بی حکیمه و بن پیر نیز در حال پیگیری جهت کلنگ زنی در دهه فجر است.

انتهای پیام/ ۸۲۰۳۳

منبع: فارس
شناسه خبر: 990905