jangafzar
28 آبان 1401 - 11:59

امام جمعه اهل سنت فهرج: سکاندار این انقلاب با پادشاهان خود فروخته عرب فرق می‌کند/ مکتب حاج‌قاسم درس فراموش‌نشدنی به دشمن خواهد داد

امام‌ جمعه اهل سنت بخش نگین‌کویر فهرج گفت: دشمنان بدانند اینجا ایران است و ایران با دیگر کشورها فرق دارد. اینجا مقام معظم رهبری سکاندار نظام جمهوری اسلامی است، رهبر این انقلاب با پادشاهان خود فروخته عربی و غیره فرق می‌کند.

مولوی عبیدالله شهیکی امام‌ جمعه اهل سنت بخش نگین‌کویر فهرج در گفت‌وگو با خبرنگار فارس ضمن محکوم‌کردن آشوب‌های اخیر، شهادت جمعی از هموطنان‌مان را در جنایات تروریستی تسلیت گفت و اظهار داشت: کسانی که دست به اغتشاش و آشوب در کشور می‌زنند دست‌پرورده استکبار، بویژه آمریکا و انگلیس هستند، این‌ها ایادی استکبارند.

انگلیسوی، ناامنی و بهم‌ریختن آرامش مردم ایران را هدف دشمنان جمهوری اسلامی خواند و خاطرنشان کرد: آشوب‌گران در خارج از مرزهای ایران تغذیه و تقویت می‌شوند.

شهیکی به دستاوردهای جمهوری اسلامی در طول سال‌های انقلاب پرداخت و با اشاره به اینکه در این مدت اقدامات زیادی در کشور صورت گرفته است، گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی در همه عرصه‌ها خدمات بسیار خوبی انجام شده است.

خوبیفعالیت رسانه‌های معاند علیه جمهوری اسلامی/دشمنان کور خوانده‌اند

فعالیت رسانه‌های معاند علیه جمهوری اسلامی/دشمنان کور خوانده‌اندفعالیت رسانه‌های معاند علیه جمهوری اسلامی/دشمنان کور خوانده‌اندامام‌ جمعه اهل سنت بخش نگین‌کویر فهرج به نقش رسانه‌های بیگانه در ایجاد آشوب در کشور اشاره کرد و با بیان اینکه دشمنان ما تمام رسانه‌های خودشان را بسیج کردند تا انقلاب ما را مورد هدف قرار دهند، بیان کرد: شبکه‌های معاند آشوبگری را ترویج می‌دهند و علیه ملت ایران و اسلام فعالیت می‌کنند.

بسیجمولوی شهیکی با تاکید بر اینکه رسانه‌های بیگانه خیرخواه ملت ایران نیستند، اضافه کرد: آن‌ها به‌دنبال ضربه‌زدن به کشور و ملت ما هستند، شبکه‌های فارسی‌زبان، رسانه‌های وابسته به آمریکای هستند که او و متحدانش، آنها را تقویت می‌کنند .

امام‌ جمعه اهل سنت بخش نگین‌کویر فهرج بیان کرد: ما باید دشمنان خودمان را بشناسیم، ملت ما باید بداند نباید گول این شبکه‌های معاند، خارجی و ضد اسلام را بخورد چراکه آن‌ها اهداف پلیدی را دنبال می‌کنند که به نفع ایران و ایرانی نیست، ملت ما باید متوجه باشد اینها خیرخواه ما نیستند آن‌ها دشمنان ما هستند.

وی افزود: امروز دشمنان حجاب زنان را مورد حمله قرار داده‌اند و قرآن‌ها را آتش می‌زنند و به حوزه‌های علمیه تجاوز می‌کنند این کارها کار مسلمانی نیست این کارها را دشمنان و غیر مسلمانان انجام می‌دهند.

مولوی شهیکی بیان داشت: دشمنان ما کور خوانده‌اند و هیچگاه به مقصد شوم و اهداف پلیدخودشان نمی‌رسند، چون اینجا کشور ایران است .

مکتب حاج‌قاسم درس فراموش‌نشدنی به دشمن خواهد داد

مکتب حاج‌قاسم درس فراموش‌نشدنی به دشمن خواهد دادمکتب حاج‌قاسم درس فراموش‌نشدنی به دشمن خواهد دادوی تاکید کرد: دشمنان بدانند اگر امروز حاج‌قاسم در بین ما نیست ولی مکتب حاج‌قاسم سلیمانی وجود دارد و به شما درس بزرگی می‌دهد که هرگز فراموش نمی‌شود.

امام‌ جمعه اهل سنت نگین‌کویر فهرج همچنین بر هوشیاری مردم در مقابل دسیسه‌های دشمن تاکید کرد و گفت: مردم ما باید هوشیار باشند امروز تمام ایادی استکبار بسیج شده‌اند و می‌خواهند نظام ما را مورد هدف قرار دهند، دشمنان هم بدانند از ملت ایران این بار جواب محکم می‌گیرند.

استکبارلزوم محاکمه اغتشاشگران در حضور مردم

لزوم محاکمه اغتشاشگران در حضور مردملزوم محاکمه اغتشاشگران در حضور مردمامام‌ جمعه اهل سنت بخش نگین‌کویر فهرج در ادامه خواستار برخورد جدی با اغتشاشگران شد و گفت: از قوه‌قضاییه می‌خواهیم با اغتشاشگران برخورد جدی کند و با کسانی که می‌خواهند امنیت ملت ایران را از بین ببرند برخورد شود، نباید قوه‌ قضاییه در این زمینه سکوت کند و نباید با آنها با رافت اسلامی برخورد کند.

وی ادامه داد: باید دادگاه اغتشاشگران به‌صورت علنی برگزار شود و آنها در حضور مردم ایران محاکمه شوند.

مولوی شهیکی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی نمی‌خواهند ملت ایران پیشرفت کند و در تلاش هستند تا جلوی پیشرفت ملت ایران را بگیرند .

وی قصد دشمنان را تجزیه‌طلبی دانست و تاکید کرد: دشمنان می‌خواهند ما را در مقابل یکدیگر قرار دهند اما کور خوانده‌اند، دشمنان بدانند اینجا ایران است و ایران با دیگر کشورها فرق دارد اینجا شخصیتی به‌نام مقام معظم رهبری سکاندار نظام جمهوری اسلامی است، سکاندار این انقلاب با پادشاهان خود فروخته عربی و غیره فرق می‌کند و اهل دین و دیانت و اهل نماز است.

نظام جمهوری اسلامیمولوی شهیکی با اشاره به اینکه اگر کوچکترین خطایی از دشمن سر بزند مطمئن باشد جواب کوبنده‌ای از طرف ملت ایران دریافت می‌کند، تصریح کرد: این انقلاب حفظ می‌شود، جمهوری اسلامی مرکزی برای تقویت دین اسلام است، باید قدر این انقلاب را بدانیم.

پایان پیام/۸۰۰۱۳/ش

منبع: فارس
شناسه خبر: 865004