jangafzar
28 آبان 1401 - 09:10

اجرای ۱۰۰ برنامه ویژه بزرگداشت هفته بسیج در مهریز

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز با اشاره به اهمیت معرفی دستاوردها و خدمات بسیج به اقشار مختلف جامعه، گفت: امسال به مناسبت هفته بسیج 100 مورد ویژه برنامه آموزشی، تبیینی و خدماتی در سطح این شهرستان برگزار می شود.

سرهنگ علی فاتحی ابرقویی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس از این شهرستان،‌ با بیان این‌که هفته بسیج همواره فرصت و بهانه‌ای برای زنده نگه داشتن ارزش‌ها و روحیه بسیجی بین اقشار مختلف جامعه است،‌ اظهار کرد: از ابتدا نگاه ملکوتی حضرت امام (ره) این بود که بسیج چند بعدی باشد و در حوزه‌های مختلف مورد نیاز مردم ورود می‌کند و مکتب انقلاب اسلامی مرهون وجود بسیج و گفتمان بسیج است.

بسیجهفته بسیجوی دیدار با پیشکسوتان بسیجی وخانواده شهدا، یادمان شهداء، اجلاسیه مجمع عالی بسیج را از جمله اقدامات در دستور کار ویژه بزرگداشت هفته بسیج در این شهرستان دانست و افزود: در اولین روز این قرار است جمعی از بسیجیان به دیدار امام جمعه شهرستان مهریز رفته و بار دیگر با آرمان‌های انقلاب بیعت کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز از اجرای بیش از ۱۰۰ برنامه در عرصه‌های تبلیغی، تبیینی، فرهنگی هنری، ورزشی، خدمت رسانی و همایشی در این شهرستان خبر داد و گفت:‌ برگزاری یادمان شهداء و آبروی محله، محافل انس با قرآن و جهاد تبیین در مساجد و مدارس، برگزاری مسابقات فرهنگی هنری و ورزشی، رزمایش جهادگران فاطمی۲ در عرصه کمک‌های مومنانه و سازندگی، از دیگر برنامه های تدوین شده است.

سرهنگ فاتحی خاطرنشان کرد:‌ ویزیت رایگان پزشکان متخصص به منظور خدمت رسانی به مناطق محروم، پویش سلیمانی‌ها در فضای مجازی، عطرافشانی و غبارروبی قبور شهدا‌ی شهرستان، همایش اقتدار بسیجیان و تجلیل از بسیجیان برتر از دیگر برنامه‌های بزرگداشت هفته بسیج است که از امروز تا هشتم آذرماه در شهرستان مهریز برگزار می‌شود.

پایان پیام/م

منبع: فارس
شناسه خبر: 864432