jangafzar
24 آذر 1401 - 11:20

عملیات اجرایی طرح نهضت ملی مسکن در شهر نطنز آغاز شد

اصفهان - عملیات اجرایی طرح نهضت ملی مسکن با مساحت ۱۱ هکتار با حضور استاندار اصفهان در شهر نطنز آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سیدرضا مرتضوی، استاندار اصفهان صبح پنجشنبه در جریان هفدهمین سفر شهرستانی خود که به شهرستان نطنز رقم خورد، در آئین آغاز عملیات اجرایی طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان گفت: تأمین زمین در شهرستان نطنز برای طرح نهضت ملی مسکن امر ساده ای نبود و با پیچیدگی‌های فراوانی همراه بود.

وی ادامه داد: علی رغم همه مشکلات و دغدغه‌ها، امروز شاهد جلوه‌ای از همکاری، همدلی و همراهی هستیم که به تأمین زمین جهت ساخت مجموعه‌های مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن منجر شده است.

استاندار اصفهان اظهار کرد: شهرداری و شورای شهر نطنز برای تأمین زمین کمک کردند، فرمانداری اصرار و پشتیبانی کرد و با باز شدن مسیر توسط اداره کل راه و شهرسازی مسیر ساخت مسکن در شهرستان نطنز فراهم شد.

مرتضوی خاطرنشان کرد: به عقیده ما روزی باید کلنگ زنی اتفاق بیفتد که فردای آن روز پروژه توسط پیمانکار آغاز شود و لحظه‌ای میان کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی فاصله نیفتد.

وی افزود: حسب قول مسئولان شهرستان به انجام عملیات اجرایی این پروژه آئین کلنگ زنی انجام شد تا عملیات اجرایی به صورت جدی و با قدرت تمام اجرایی شود.

بازدید از پروژه مسکن ملی این شهرستان، جاده نطنز_کاشان، بیمارستان فاطمیه بادرود و بیمارستان خاتم الانبیا، بازدید و افتتاح گلخانه‌های روستای عباس آباد، جلسه با نخبگان شهرستان، ملاقات مردمی و جلسه مشترک شورای اداری استان و شهرستان بخش‌هایی از برنامه‌های سفر استاندار اصفهان به شهرستان نطنز است.

همچنین معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان از شهرک صنعتی شهرستان نطنز بازدید خواهد کرد و جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان با حضور وی برگزار خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان نیز با بخشداران، شهرداران، دهیاران و رؤسای شوراهای اسلامی شهرستان دیدار و گفتگو خواهد کرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 912303